Archives for mart, 2021

УСВОЈЕН ЦЕНОВНИК О ВИСИНИ ЦЕНА УСЛУГА КОЈЕ СЕ ПРУЖАЈУ СТУДЕНТИМА

Усвојен је ценовник о висини цена услуга које се пружају студентима:

РАСПИСИВАЊЕ РЕДОВНИХ ИЗБОРА ЗА СТУДЕНТСКИ ПАРЛАМЕНТ

Академија струковних студија Јужна Србија донела је одлуку о расписивању редовних избора за Студентски парламент Академије:

ПРОМО – ИНФОРМАТОР ОДСЕКА

ПРОМО ИНФОРМАТОР ОДСЕКА садржи основне нформације о раду Одсека, студијским програмима и активностима Одсека

22. МАРТ – ДАН ВОДА

Низом активности Одсек за технолошко уметничке студије традиционално обележава 22. март – ДАН ВОДА.

Студенти друге и треће године студијских програма Текстилна хемија и заштита животне средине и Безбедност радне и животне средине имали су онлине презентацију радова на тему вода. Њихове колеге од пре пар година овај дан обележили су посетом постројењу за прераду и пречишћавање површинске воде из акумулације “Барје”, које се налази у селу Горина, 5 km удаљено од саме акумулације.

МАРТОВСКИ ИСПИТНИ РОК И ПРИЈАВА ИСПИТА

Одржавање испита спроводиће се у складу са РАСПОРЕДОМ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА.

Уколико се настава у току испитног рока одвија онлине, испити ће се одржавати са почетком у 9.00 часова.

ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА 15.03.-26.03.2021.

ОДЛАГАЊЕ МАРТОВСКОГ ИСПИТНОГ РОКА

Због погоршања епидемиолошке ситуације, почетак мартовског испитног рока на основним и мастер струковним студијама одлаже се за 05.04.2021.

Пријава испита се продужава до 26.03.2021. године.

Кориговани распоред полагања испита биће накнадно објављен.

Све додатне информације можете добити путем контакт телефона: 016/233-911; 242-569.

ПРИЈАВА ИСПИТА – МАРТОВСКИ ИСПИТНИ РОК

Пријава испита у мартовском испитном року може се вршити у просторијама Одсека, или електронским путем на е-маил:

tanjat797@gmail.com
Начин пријаве електронским путем:  на горе наведени е-маил послати копије попуњених пријава за полагање испита и копије уплатница (обратити пажњу на врсту уплатнице за одговарајућу сврху уплате).
Сви студенти који испите перијављују електронским путем, у обавези су да на дан испита приложе оригиналне пријаве за испит и уплатнице.

РАСПОРЕД ОДРЖАВАЊА ИСПИТА 2020/2021

Одржавање испита спроводиће се у складу са РАСПОРЕДОМ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА.