Archives for decembar, 2020

Рециклажно – едукативно двориште

Крај 2020. године обележава пројекат „Оснивање рециклажно-едукативног дворишта“ реализован у дворишту Одсека за технолошко уметничке студије Академије Јужна Србија.
Пројекат је финансиран из Фонда за заштиту животне средине града Лесковца.
После пројекта „Постављање еко учионице“ из 2019. године, у овој години се наставило са радом. Постављен је соларни комплет за пуњење мобилних телефона, двориште је осветљено лед рефлекторима са сопственим соларним напајањем, око еко учионице су додате клупе, а у делу дворишта формирано рециклажно острво за примарну селекцију отпада. Остварени су практични услови за рад наших студената, али и свих заинтересованих на едукацији и реализацији активности сакупљања и селекције отпада.

СТУДЕНТСКИ КРЕДИТИ И СТИПЕНДИЈЕ

Листа кандидата који су конкурисали за доделу студентског кредита или стипендије:

Изложба

Предраг Ђорђевић

SILK + PRINTING

Народни музеј, градска галерија Лесковац, од 22.12.2020., од 12.00-16.00 часова

МАТЕМАТИКА

Одлаже се колоквијум из предмета МАТЕМАТИКА до даљњег.

Материјал за колоквијум и испит из МАТЕМАТИКЕ налази се на страници СТУДЕНТИ, ЛИТЕРАТУРА.

ОДЛАГАЊЕ КОЛОКВИЈУМА

Колоквијум из ХЕМИЈЕ 1 одлаже се до даљњег.

Колоквијум из предмета ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА одаже се до даљњег, у складу са препорукама о превенцији Ковид-а.

Колоквијум из предмета ИСТОРИЈА УМЕТНОСТИ одлаже се до даљњег, у складу са препорукама о превенцији Ковид-а.