Archives for mart, 2020

Obaveštenje

Obaveštenje studentima master studija na studijskom programu Tekstilno inženjerstvo.

Poštovani kolege, štampani matertijal koji ste dobili za predmet Teorijske analize procesa pletenja koristite za predavanja odnosno spremanje ispita. Seminarske radove možete poslati na pregled putem mejla. Mejl se nalazi na sajtu škole

Profesor Miodrag Đorđević

Računarska tehnika

Ovaveštavaju se studenti I godine studijskog programa Modni dizajn, kao i studenti II godine studijskih programa: Tekstilno inženjerstvo, Tekstilna hemija i zaštita životne sredine i Bezbednost radne i životne sredine da sve informacije u vezi sa nastavom iz predmeta Računarska tehnika mogu dobiti na sledećim e – adresama profesora:

Predavanja:
Lazar Krstić, E-mail: krstic.lazar@vpsle.edu.rs
Vežbe:
Marija Krstić, E-mail: krstic.marija@vpsle.edu.rs

Email adrese profesora

Obaveštavaju se studenti Akademije strukovnih studija Južna Srbija Odseka za tehnološko umetničke studije da se za sve informacije vezane za izvođenje nastave obrate predmenim profesorima: