Archives for mart, 2020

Обавештење

Обавештење студентима мастер студија на студијском програму Текстилно инжењерство.

Поштовани колеге, штампани матертијал који сте добили за предмет Теоријске анализе процеса плетења користите за предавања односно спремањe испита. Семинарске радове можете послати на преглед путем мејла. Mејл се налази на сајту школе

Професор Миодраг Ђорђевић

Рачунарска техника

Овавештавају се студенти I године студијског програма Модни дизајн, као и студенти II године студијских програма: Текстилно инжењерство, Текстилна хемија и заштита животне средине и Безбедност радне и животне средине да све информације у вези са наставом из предмета Рачунарска техника могу добити на следећим е – адресама професора:

Предавања:
Лазар Крстић, E-mail: krstic.lazar@vpsle.edu.rs
Вежбе:
Марија Крстић, E-mail: krstic.marija@vpsle.edu.rs

Емаил адресе професора

Обавештавају се студенти Академије струковних студија Јужна Србија Одсека за технолошко уметничке студије да се за све информације везане за извођење наставе обрате предменим професорима: