Archives for novembar, 2017

Referat – matematika i informatika

Obaveštava se javnost da se u sekretarijatu Visoke tehnološko umetničke strukovne škole u Leskovcu nalazi napisan REFERAT  za izbor u zvanje profesora strukovnih studije za užu oblast Matematika i informatika na neodređeno vreme.
Eventualne primedbe mogu se dati do 05. 12. 2017. godine.

Kolokvijum – Sociologija

Kolokvijum iz predmeta SOCIOLOGIJA  KULTURE za studijski program Modni dizajn održaće se 27.11.2017. god. u 800 čas.

Kolokvijum iz predmeta SOCIOLOGIJA održaće se 28.11.2017. god. u 800 čas.

Od strane VTUSS | Nekategorizovano . Nekategorizovano

Obaveštenje

Obaveštava se javnost da se u sekretarijatu Visoke tehnološko umetničke strukovne škole u Leskovcu nalazi napisan REFERAT  za izbor u zvanje nastavnika za užu oblast Dizajn tekstilnih proizvoda. Eventualne primedbe mogu se dati do 27. 11. 2017. godine.

Od strane VTUSS | Nekategorizovano
nov

Upis na specijalističke strukovne studije

Visoka tehnološko umetnička strukovna škola u Leskovcu u školskoj 2017/2018. godini raspisuje K O N K U R S za upis studenata na specijalističke strukovne studije za  preostala slobodna mesta.

nov

Visoka tehnološko umetnička strukovna škola u Leskovcu raspisala je konkurs za:

1. Nastavnika u zvanje profesora strukovnih studija za užu oblast Matematika i informatika
  2. Nastavnika u sva zvanja za užu oblast Dizajn tekstilnih proizvoda
Icon of Obavestenja Konkurs (411.8 KB)